ای نت کابل

ای نت کابل ، معرفی لوازم جانبی و تکنولوژی های روز دنیا

ای نت کابل

ای نت کابل ، معرفی لوازم جانبی و تکنولوژی های روز دنیا

طبقه بندی موضوعی

۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۹ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

تولید کننده های اجزای اکتیو شبکه

سخت افزار یا اجزای اکیتو شبکه به طور معمول به تجهیزاتی که در یک شبکه کامپیوتری استفاده می شود و به برق نیاز دارند اطلاق می شود. به طور معمول اجزای اکتیو شبکه شامل روتر، سوئیچ ها، اکسس پوینت ها، کارت های شبکه و سایر سخت افزارهای مرتبط است. در ادامه لیستی از تولید کننده های اجزای اکتیو شبکه لیست شده است.

روترها

ADTRAN شرکت ارائه دهنده تجهیزات شبکه ارتباط از راه دور و محصولات اینترنتی است که دفتر مرکزی آن در هانتسویل ، آلاباما قرار دارد.

Aerohive Networks - یک شرکت تجهیزات شبکه کامپیوتری چند ملیتی آمریکایی است که مقر آن در میلپیتاس ، کالیفرنیا قرار دارد و بیش از 17 دفتر فروش در سراسر جهان دارد. این شرکت در سال 2006 میلادی تأسیس شد و شبکه های بی سیم را برای کسب و کارهای متوسط و بزرگتر فراهم می آورد.

Alaxala Networks - که معمولاً با نام تجاری Alaxala شناخته می شود ، یک شرکت ژاپنی است که مقر آن در کاوازاکی ، کاناگاوا ، ژاپن است و محصولات سخت افزاری شبکه را ارائه می دهد.

Allied Telesis یک شرکت فعال در زمینه زیر ساخت های شبکه و ارتباطات از راه دور است که مقر اصلی آن در ژاپن، سن خوزه آمریکای شمالی و کالیفرنیا است. این شرکت در سال 1987 میلادی تاسیس شد و ارائه دهنده راه حل های دسترسی ایمن به اترنت و IP و پیشرو در استقرار شبکه ها و زیر ساخت های مسی و فیبری است.